foczka29 - komentarze


OKRUCHY MEGO ŻYCIA...
28 stycznia... Okropny dzień... Śmierć mojej kotki Kitki, tragedia na śląsku... Wszystko tak straszne, okrutne... Aż żal serce ściska gdy pomyślę o tym okropnym dniu...

" Co ma przeminąć to przeminie,
a co ma zranić do krwi zrani. "

:cry:

Dzisiaj... Ostatni dzień załoby...
Byłam dzisiaj z mamą na zakupach. Musiałam kupić prezent dla koleżanki na urodziny. Zadzwoniła i zaprosiła mnie na czwartek na 15:30... Już się nie moge doczekać!!! Kupiłam jej pomarańczowy portfel, książkę o Hani Humorek i kartkę urodzinową. Myślę że jej się spodoba... Potem byłam u cioci i dzionek zleciał jak z bata strzelił! Ach... Jutro do kościoła i na urodziny... No to tyle z mego życia. KOMENTUJCIE PROSZĘ!!!
Narazie!
:kwiat2:

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
03.02.2006 :: 19:54 :: bzq138.internetdsl.tpnet.pl

shakira

wejdx sobie na bloga :http://bzyczek.talk.pl wejdź sobie w komentarze !!!ta dziewczyna sama sobie pisze komenty czaisz?? juz jej powiedziałam cioo mysle!!jaka głupia!!i jeszcze mysli ze sie nikt nie skapnie ze se sama komcie pisze<hahahahahaha>
02.02.2006 :: 21:12 :: bzq138.internetdsl.tpnet.pl

shakira

oj to współczucia !! ja kocham kotki są słodkie!! a jeśli chodzi o ofiary w katowicach to NIECH SPOCZYWAJA W SPOKOJU ...::::::AmEn::::::...... a jak twój kotek miał na imie? bo ja mam kotke Fige jest słodziutka!! napisz mi w komentach imie twojego kotka
Talk.pl :: Wróć